Навчання у Польщі після 11 класа для українців

19.05.2023

Статистика показує, що з кожним роком зростає кількість юних українців, які вважають за краще після закінчення школи вступати до польських вишів.

Цей вибір продиктований величезною кількістю переваг, які дає освіта у цій європейській країні. Можна дізнатися більше про навчання на https://polcentrum.com/navchannia/, щоб зробити висновки щодо доцільності такого рішення.

Переваги

Вивчивши подробиці про навчання на https://polcentrum.com/navchannia-v-polshchi-pislia-11-klasu/, можна виділити наступні плюси вищої освіти у Польщі:

  1. Польська освіта високо котирується у всіх країнах ЄЕС. Диплом польського вишу відкриває перед випускником двері світових корпорацій не лише в Європі, а й за її межами.
  2. Вартість навчання в Польщі є дуже доступною. Вчитися в цій країні дешевше, ніж у інших державах ЄЕС, і навіть дешевше, ніж у більшості вишів Києва.
  3. Схожість польської мови з українською значно спрощує процес вивчення мови. Більшість слів у польському мовленні інтуїтивно зрозумілі українцям. Проживши в Польщі хоча б кілька місяців, українці починають вільно спілкуватися польською.
  4. Коли студент навчається у польському виші, на нього оформляється шенгенська віза для вільного пересування країнами шенгенської зони.
  5. Якщо студент планує отримати громадянство Польщі, навчання у польському виші суттєво спростить цей процес. Період навчання також зараховується в загальний термін проживання в країні, що є важливим при оформленні громадянства.
  6. Студенти польських вишів можуть працювати, поєднуючи роботу з навчанням. Це реальна нагода для багатьох студентів заробити на оплату навчання.
  7. Якщо студент відмінно навчається, бере активну участь у суспільному житті, показує хороші результати на спортивних змаганнях, він може отримувати стипендію, що повністю покриває вартість навчання.
  8. В окремих випадках освіта у польському виші може бути здобута випускником з України безкоштовно.
  9. Найчастіше для вступу до вишу не доводиться проходити вступні випробування. Потрібно лише відправити заявку до закладу, що цікавить.
  10. Вступ до польського університету можливий відразу після закінчення 11-го класу.

Особливості

Освіта у Польщі відповідає Болонському процесу. Студенти вибирають відповідний їм рівень: бакалавра чи магістра.

Канікули продовжуються з другої половини червня по жовтень. За цей період студенти можуть пройти практику та стажування у різних компаніях, взяти участь у студентських програмах обміну.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...