Чи можно зробити на ділянці підземне укриття

06.09.2022

Зважаючи на події в Україні та в цілому у світі, питання безпеки постає надто гостро. Кожен хоче почуватися захищеним, але для цього потрібно бути передбачливим і заздалегідь подбати про надійне укриття.

Так, у містах є бомбосховища, але для багатьох мешканців вони знаходяться надто далеко. Тож ідеальний варіант – розміщення захисної споруди на території вашого постійного проживання.

Яким має бути укриття

Багато хто має цокольні приміщення чи підвали та вважає їх достатньо безпечними укриттями. Але такі сховища ненадійні з декількох причин:

  • Не здатні витримувати критичні навантаження, тож мають високий ризик обвалу.
  • Не пристосовані до довгого перебування в них, оскільки не мають елементарних зручностей, холодні, піддаються негативному впливу вологи, корозії та інших чинників.
  • Не є герметичними.
  • Мають дуже слабку вентильованість приміщення або вона взагалі відсутня.

Модульні укриття Shelter створюються з надміцного матеріалу – сендвіч-панелей з високоякісного поліпропілену (PPCO або HDPE). Вони здатні витримувати будь-які навантаження на повздовжньому і поперечному вигині без додаткового зміцнення завдяки клітинній системі з ребрами всередині панелі.

Корпус сховища є абсолютно герметичним, саме приміщення герметично зачиняється. Укриття стійкі до будь-якого впливу навколишнього середовища. Зберігають стабільну температуру приміщення, мають вбудовану вентиляційну систему. Задля забезпечення надійного захисту підземні укриття повинні мати саме такі характеристики.

Встановлення підземних укриттів

Для встановлення підземного укриття на власній ділянці землі потрібно враховувати багато факторів, тож сховище має підходити під будь-які показники та в ідеалі легко монтуватися. Укриття від Paneltim Ukraine є:

  • Універсальним. Завдяки герметичності несної конструкції та високої якості матеріалу їх можна встановлювати як на відкритому просторі, так і під будівлею, у різний ґрунт. Підходять будь-які умови – навіть при високих ґрунтових водах чи поблизу водоймищ.
  • Індивідуальним. Замовити конструкцію можна з будь-якою комплектацією, підібравши потрібні розміри та обравши необхідні вам функції, які має виконувати сховище.
  • Простим у монтажі. Попри високі експлуатаційні показники, матеріал конструкції достатньо легкий. Встановлення модуля не потребує спеціальних умов та займає короткий проміжок часу.

Якщо ви хочете мати надійне сховище на території вашої ділянки, що захистить вас від неприємних наслідків військових дій чи різних стихійних явищ, можна купити модульне укриття. Воно гарантуватиме безпеку та захищеність вашої родини. Компанія Paneltim Ukraine від KMK Group спеціалізується на проєктуванні, виготовленні та облаштуванні саме таких укриттів, постачаючи вам вже готовий високоякісний продукт, що відповідає вашим критеріям.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: