Купівля ортопедичного матраца для комфортного сну

06.09.2022

У наш час контрастів фізичних навантажень (з одного боку — гіподинамія, а з іншого — періодично різкі значні навантаження) великого значення набувають ортопедичні матраци, що дозволяють зняти напруженість у тілі та деформації опорно-рухового апарату, накопичені в результаті інтенсивної діяльності протягом дня.

Наші діти не виняток, а ортопедичний матрац для дитини необхідний не менше, ніж для дорослої людини. Ортопедичними матрацами, будь то моделі підліткові, для зовсім маленьких або стандартні матраци, називаються завдяки здатності створювати комфортні умови для хребта, які називаються ефектом «прямої спини».

На даний момент весь асортимент різних моделей матраців представлений на сторінках інтернет магазину magdek.com.ua в залежності від їх конструкції поділяється на пружинні та безпружинні.

Конструкції пружинних матраців існують двох типів: на основі незалежних пружин та на основі блоку «боннель». У конструкції «боннель» всі пружини з’єднані з суміжними, при навантаженні на одну з них продавлюються інші, що знижує ортопедичні властивості матраца. У конструкції із незалежних пружин кожна пружина при навантаженнях прогинається незалежно від інших. У результаті ортопедичні властивості матрацу значно покращуються. Досягається такий ефект за рахунок ізоляції кожної пружини від сусіднього чохла. Завдяки цьому гасяться коливання, а матрац точніше підлаштовується під профіль тіла. На пружинні ортопедичні матраци ціни диференціюються відповідно до складності технології виготовлення: якщо матраци конструкції «боннель» відносяться до нижнього цінового сегменту, то конструкції із незалежних пружин – до середнього та верхнього.

Безпружинні матраци – це матраци на основі натурального або штучного латексу, кокосової койри, пінополіуретану, поролону, білаксіласту та інших матеріалів. Матраци можуть бути зроблені як у вигляді моноблоків з пористого матеріалу, так і з кількох шарів матеріалів, різних за жорсткістю та властивостями. Маючи помірний пружинний ефект і дуже непогані ортопедичні властивості, витримуючи великі навантаження, вони добре підходять для дітей і підлітків. Для дітей безпружинний матрац хороший ще й тим, що у них ще не сформовано поставу, тому негативний ефект залишкового коливання пружин шкідливий для їхнього розвитку. Випускаються такі ортопедичні матраци у вакуумній упаковці. Стиснутий до 10% свого первісного обсягу пакувальної машини матрац згортається в рулон і запаковується в плівку. Маючи помірні габарити, упакований матрац транспортується без проблем власним чи громадським транспортом навіть у проблемних міських транспортних умовах. Доставивши матрац додому, ви розкриваєте упаковку і всього через кілька хвилин він набуде своєї первісної форми та властивостей.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: