Правила вирощування троянд у горщику

18.09.2022

Троянда – це королева усіх квітів. Її можна вирощувати як у відкритому грунті, так і у домашніх умовах.

Рослини в контейнерах (горщиках) оптом бажає придбати багато людей. Роздивимося особливості вирощування троянди у домашніх умовах більш детально.

Полив троянди у горщику

Варто користуватися відстояною водою, що має кімнатну температуру. В особливості корисна тала та дощова вода. Поливати рослину потрібно рано вранці або ж ввечері, коли сонце ще не активне. Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, листя троянди постраждає від опіків.

У теплу пору року рослину потрібно поливати, коли верхня частина грунту підсохне. Робити це потрібно два рази на день. Але поливи не повинні бути обільними. Взимку потрібно скоротити кількість поливів. Достатньо зволожувати землю у горщику один раз на тиждень.

Підкормки для троянди

Добрива потрібно вносити з весни і до осені. На практиці використовуються органічні та мінеральні компоненти. Ви можете придбати готові суміші у спеціалізованому магазині або ж приготувати підкормку самостійно, звернувшися за порадою до фахівців.

Одного разу за два тижні потрібно вносити внекореневі підкормки. Зазвичай використовуються спеціальні добрива, наприклад, «Каскад». Готувати їх потрібно, слідуючи інструкції від виробника.

Обрізка троянд у горщику

Обрізку потрібно проводити два рази на рік. Це весна та осінь, але техніка відрізняється.

Навесні потрібно прибирати ті гілки, що направлені у внутрішню частину куща. Також треба зрізати пагони, що засохли. Прибирайте відцвівши бутони, адже вони можуть стати причиною захворювання троянди.

Восени потрібно обрізати рослини так, щоб на кожній гілці залишалося до п’яти бруньок. Обрізки використовуються для вирощування троянди з черенків.

Пересаджування троянди

Потрібно пересаджувати рослину за мірою заповнення горщика коренями. Чим молодше троянда, тим частіше треба її пересаджувати. У перший рік розвитку квітки знадобиться до трьох пересаджувань. Більш дорослі троянди пересаджують один раз на рік.

Пересаджувати рослини потрібно методом перевалювання. За день до процедури троянду підгодовують. Її добре поливають теплою водою, дозволяючи рідині добре наситити увесь грунт.

Є багато інших рекомендацій, що стосуються вирощування троянд у горщику. Варто звернутися за допомогою до людей, що розбираються у всіх тонкощах такого процесу, щоб не допустити помилок!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: