Стільці для годування дитини: різновиди та як обирати

10.05.2023

Коли дитині виповнюється 6 місяців, настає час запровадження прикорму. Щоб процес годування став максимально безпечним та зручним, необхідно придбати спеціальний стільчик для годування.

Чому варто купувати стільчик?

Стільчик для годування, який можна вибрати на https://babyup.ua/stilchiki-dlya-goduvannya/, допомагає дитині навчитися самостійно їсти, вчить етикету та акуратності. Такі стільці можна регулювати по висоті, що робить процес годування зручним як для батька, так і для малюка. Ще стільчики можуть змінювати положення, що робить їх універсальними. Зовсім маленьких, які ще погано сидять самі, можна поставити в напівлежаче становище, а старших дітей можна посадити в сидяче положення.

Багато батьків стикаються з тим, що дитина виривається під час годування з ложки, плаче та випльовує їжу. Стільчики мають спеціальні ремені, завдяки яким дитина надійно фіксується в стільчику і не дає йому впасти. Попереду є зручний таця, на який можна поставити тарілку з їжею, а якщо дитина її виплюне, то їжа опиниться на підставці, а не на підлозі. Таці легко можна зняти, добре вимити і поставити на місце.

Як вибирати і поради?

Стільчик для годування можна поставити поруч із батьками за стіл і так дитина братиме участь у прийомі їжі з усією родиною. Дитина наочно бачить як їдять дорослі, запам’ятовує і згодом сама зможе повторити це. Прикорм зазвичай вводиться для дітей старше 6 місяців, але їхній хребет ще не повністю зміцнів. Щоб не нашкодити поставі, для такого малюка сидіти в стільчику можна до 10 хвилин. З кожним місяцем час сидіння в стільчику можна збільшувати.

Стільчики відрізняються не тільки за зовнішнім виглядом та ціною, а й за конструкцією. Вони можуть бути класичними дерев’яними, доладними пластиковими, трансформерами, бустерами або навісного типу. Кожен з них має свої переваги та недоліки.

Класичні дерев’яні стільці використовуються в побуті від 6 місяців до трьох років, але його складно взяти з собою. Складні пластикові зручні, легкі, їх легко зібрати та взяти із собою. Якщо квартира маленька і розмістити такий стільчик ніде або батьки з дитиною часто в роз’їздах, можна придбати бустер, який кріпиться на звичайний дорослий стілець. Ще одним варіантом, який зручно брати із собою – це навісні вироби, які кріпляться до столу. Однак навісні стільчики мають обмеження за розміром столу та вагою дитини, також не рекомендується такий виріб для активних дітей.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...