Електричні грилі: різновиди та як обирати

23.02.2023

Грилем називають прилад, що дозволяє готувати рибу, м’ясо, овочі, птицю на вугіллі. Але що ж робити, коли хочеться насолодитися смачною їжею дома?

Для цього є електричний пристрій. На відміну від звичайного обладнання для приготування шашлику електрогриль швидше нагрівається, тим самим скорочує час на готування. Побутова модель складається з 2 відсіків із нагрівальними елементами. Управління електрогрилем здійснюється за допомогою спеціальних кнопок. Техніка працює на електриці, а відсутність відкритого вогню робить готування максимально безпечним.

Призначення та конструкційні особливості

Електрогриль не відноситься до найнеобхідніших кухонних приладів. І тому ним найчастіше користуються люди, які дотримуються правильного харчування та бажають зробити раціон більш різноманітним.

При приготуванні стінка електроприладу нагрівається з двох сторін. Завдяки цьому страва прожарюється рівномірно. При смаженні м’яса жир від нього стікає у спеціальний відсік. У результаті страва виходить смачною, піджаристою і при цьому нежирною. А антипригарне покриття дозволяє не користуватися олією при готуванні.

Мінуси та плюси

Електрогриль має свої переваги та негативні сторони. До плюсів відносяться:

  1. Можливість готувати корисні страви.
  2. Теплова обробка при приготуванні, що зберігає всі корисні властивості продуктів.
  3. Універсальність. Кухонний прилад підходить як для смаження, так і для запікання, гасіння, розморожування та розігріву.
  4. Є кілька температурних режимів та функцій залежно від нагріву.
  5. Деякі моделі мають відсіки для копчення, що робить раціон більш різноманітним.
  6. Прилад має компактні розміри та видає мінімум шуму при приготуванні.
  7. Простота в управлінні.
  8. Доступна ціна. Деякі моделі коштують не так багато, що дозволяє знайти обладнання на свій бюджет без особливих проблем.

Є і недоліки. До мінусів належить те, що прилад споживає багато електрики, не використовується для варіння і приготування на пару, а після застосування його потрібно ретельно очистити. А також для приготування на електрогрилі потрібно придбати витяжку.

Кожен може купити якісні електрогрилі у інтернет-магазині Grill Shop за доступною ціною. Обладнання запропоноване від відомих виробників, які готові гарантувати якість, надійність та функціональність. Зовнішній вигляд також запропонований у різних варіантах, тому знайте гарне рішення на власний розсуд буде легко.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: