Кава в зернах: переваги та різновиди

23.05.2023

Кава — напій з довгою історією. Зараз різновидів кави безліч: є розчинний продукт, є мелена, є капсули для кавоварок.

Замовити каву на https://tsa.com.ua/catalog/kava-v-zernakh легко – асортимент просто величезний. Але справжні поціновувачі п’ють напій із зерен.

Переваги

Плюсів у зернової кави маса. Для чого п’ють цей напій? Щоб підбадьоритися. Хочете справжній заряд бадьорості? Потрібно купити каву в зернах — вона містить найбільше кофеїну. Порція буде аналогічна звичній, але подіє сильніше.

Інша причина купити каву на сайті – смак. Не секрет, що розчинний напій не дуже нагадує справжній. Молотий теж має мінус — він швидко видихається. Щоб відчути всю палітру кавового смаку, відчути справжній аромат, потрібні зерна.

У кавовому зерні чимало корисних речовин – антиоксидантів та мікроелементів. При переробці та зберіганні вони випаровуються. Але якщо обсмажувати незбиране зерно, вся користь залишається всередині. Такий напій буде ще й корисним – наскільки буває корисною кава.

Справжні гурмани вибирають кавоварку. Вона готує найсмачнішу каву — ріжкові та капсульні кавоварки зрівнятися з нею не можуть. Від людини потрібно лише задати програму і своєчасно поповнювати розхідники. Одна проблема: працює кавовий автомат на зернах. Ще один привід купити каву у такому вигляді.

Правила

Перед заварюванням кави треба змолоти. Молота кава швидко видихається – для кращого смаку та аромату потрібно молоти зерна строго на напій, не більше. Якщо ви використовуєте кавоварку, видихніть: вона меле каву сама.

Самі кавові зернятка при цьому зберігаються в герметичній упаковці, щоб не випаровувався аромат. Їх бережуть від потрапляння сонячного світла, вогкості та надмірного нагріву.

Хочете найсмачнішу каву? Беріть ручну кавомолку. Вона працює на низьких оборотах, не перегріваючи зерно. Автоматичні діють швидше і дозволяють впоратися з великим обсягом, але смак буде гіршим.

Способів заварювати каву у зернах багато. Класичний — у турці чи джезві. Цей посуд найкраще розкриває смак та аромат напою, але впоратися з ним непросто. Менш вимогливі можуть сміливо заварювати каву у френч-пресі або заливати її в чашці окропу. Якщо дозволяють фінанси, можна взяти кавоварку або ріжкову кавоварку.

Якщо ви варите каву в турці, додайте цукор (і спеції, якщо використовуєте їх) на денце і трохи прогрійте, потім сипте порошок і налийте трохи води. До кипіння доводити не можна. При заварюванні в кухлі або френч-пресі кава і цукор додаються одночасно і заливаються окропом, потім настоюються 3-5 хвилин.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: