Поняття про рідкі шпалери та техніки їх нанесення

27.02.2023

Останнім часом широку популярність отримало покриття стін рідкими шпалерами. Даний оздоблювальний матеріал унікальний тим, що поєднує характеристики відразу декількох способів обробки: фарбування, штукатурка і обклеювання шпалерами.

Поставляються рідкі шпалери у вигляді сухої суміші, яку необхідно розвести перед застосуванням. Можна купити рідкі шпалери українського виробника на https://www.domdom.com.ua/ua/torgovye-marki/zhidkie-oboi-new-ton/ за доступною ціною.

Гідність

У рідких шпалер безліч плюсів, які зробили їх настільки популярними:

  1. Універсальність даного оздоблювального матеріалу робить можливим їх використання на різних типах поверхонь і в будь-яких приміщеннях. Що особливо важливо, рідкими шпалерами можна обробляти поверхні в неопалюваному приміщенні.
  2. Розведена суміш наноситься на стіни суцільним шаром без будь-яких стиків. На відміну від звичайних шпалер, при використанні даного матеріалу не доводиться підганяти малюнок.
  3. Стіни, покриті рідкими шпалерами, довгий час зберігають привабливий вигляд, оскільки даний оздоблювальний матеріал не схильний до деформації.
  4. Одне з головних переваг рідких шпалер – ремонтопридатність. Якщо покриття буде частково пошкоджено, можна просто намочити його і знову розподілити по поверхні. При серйозних пошкодженнях потрібно зняти ділянку покриття зі стіни, змішати з водою і знову покрити їм стіну.
  5. Для покриття рідкими шпалерами підходять навіть не ідеально рівні поверхні. Кривизна кутів і шорсткість без праці маскуються шаром рідких шпалер.
  6. Рідкі шпалери мають таку властивість як вогнетривкість, що робить можливим їх використання на нагріваються поверхнях (Печі, каміни).
  7. Матеріал підвищує рівень теплоізоляції приміщення, знижує рівень шуму, що проникає зовні.
  8. Такі шпалери не вигоряють на сонці і зберігають первинний вигляд більше 10 років.
  9. У складі рідких шпалер відсутні будь-які шкідливі компоненти, тому вони абсолютно безпечні.

Вид

Рідкі шпалери бувають наступних видів:

  1. Бавовняні-містять в складі натуральні бавовняні волокна.
  2. Целюлозні-це доступний за ціною варіант рідких шпалер з волокнами целюлози в складі. Їх можна використовувати навіть в тих приміщеннях, де немає опалення, наприклад, на веранді.
  3. Текстильні містять волокна шовку, які надають поверхні приємний шовковистий блиск.
  4. Підходять для оздоблення стін з бетону і гіпсокартону. Такі шпалери вважаються найбільш дорогими і довговічними.
  5. Змішані шпалери включають текстильні і целюлозні волокна, вдало поєднуючи переваги цих матеріалів.
Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: