Чому варто перейти на вологе прибирання
Сухому методу очищення завжди приділяється більше уваги. Він швидший та допомагає усунути частину забруднень.
Такий спосіб є поверхневим та має доповнюватися вологим прибиранням. Розглянемо, чому це важливо.
Запобігання хворобам
Вологе прибирання найчастіше роблять у місцях щоденного скупчення людей — офіси, школи, садочки, інші установи та лікарні. Проводиться воно декілька разів на день. За допомогою цього методу уникають скупчення бактерій та прибирають пилові нашарування. У такий спосіб мінімізується ризик захворювань, які може підхопити людина в цьому середовищі.
Супроводжуйте клінінг використанням мийних засобів, що знезаражують поверхні за допомогою антисептичних речовин. Пам’ятайте, що бруд, грибок та віруси можуть перебувати на сантехніці, дзеркалах та оббивці меблів. Ретельно очистити громадські місця можна за допомогою багатофункціональних пристроїв — купити пилососи у Львові з режимами миття.
Прибирання вологим способом вдома
Оселя потребує простішого підходу. Вологе прибирання потрібно робити часто та прискіпливо, якщо вдома маленька дитина, тварина чи хвора людина. Це допоможе знизити ризики підхопити вірус іншим членам родини. Метод потрібно застосовувати правильно, аби ефективно видалити пил та знезаразити приміщення. Поради:
- Якщо ви робите вологе прибирання раз на 1-2 дні, можна використовувати лише воду.
- Для очищення поверхонь та підлоги в будинку раз на тиждень застосовуйте спеціалізовані мийні засоби — рідини для скла, плитки, ламінату, сантехніки тощо. Підбирайте речовини, які не зашкодять матеріалу.
- Рекомендовано спочатку пройтися вологою губкою, нанести засіб і вимити поверхню. Далі потрібно ретельно змити хімію та ще раз протерти вогкою ганчіркою.
Замінюйте інвентар. Швабри, віники, пилососні мішки, губки, ганчірки, шкребки тощо потрібно вчасно мити. Старі треба викидати та замінювати. Полегшити вологе прибирання можна з використанням спеціальної домашньої техніки. Виробники випускають пристрої, які ефективно очищають. Наприклад, мийний пилосос здатний швидко прибрати підлогу та оббивку, подивитися такі моделі можна в асортименті Allo.ua.
Переваги переходу на вологе прибирання
Мікроорганізми не зможуть осісти в легенях чи носі, якщо принаймні 2 рази на тиждень прибирати оселю вологим способом. Він запобігає проблемам в алергіків. Тригери ліквідуються водою чи засобами, що запобігає посиленню реакції.
Інша перевага — це збереження комфорту та свіжості приміщення. За допомогою вологого прибирання ви зможете підтримувати поверхні чистими довше. Мийні засоби ліквідують неприємні запахи. Після провітрювання з’являється ефект свіжого повітря, якого неможливо досягти сухим прибиранням. Підтримати збалансований мікроклімат у кімнаті можна за допомогою аромадифузора.