Підйомник щогловий: поняття та використання

03.12.2021

При виконанні реконструкцій, будівельних та ремонтних робіт на висоті, не обійтися без підйомника. За його допомогою вдасться підняти не лише персонал робітників, а й необхідні матеріали.

Підйомник щоглового типу є найбільш затребуваним у сфері будівництва та монтажних робіт. Якщо потрібно купити підйомник щогловий дешево, слід звернутися в спеціалізовані магазини.

Що собою уявляю щогловий підйомник?

Щогловий підйомник представляє собою механізм, оснащений щоглою, платформою (кабіною), кріпленнями, електричним приводом та захисною огорожею.

За своїми особливостями, підйомник ділиться на декілька типів. Є ті, які розраховані на підіймання людей та матеріалів вагою до 1 тонни, відрізняються своєю компактністю та має лише одну щоглу.

Механізм з наявністю двох щогол, може розміщуватися як всередині будівлі, так і зовні, платформа як правило, видатного типу, мається кабіна. Відрізняється від попереднього типу значно більшою висотою. Підйомник з трьома щоглами обладнаний двома платформами, керувати якими можна окремо. Такий різновид відмінно підійде для великого будівництва, з наявністю багатьох робітників.

Переваги щоглового підйомника:

  • менші витрати часу на виконання будівельних робіт;
  • широкий діапазон застосування, як у житлових будинках, так і в багатоповерхівках;
  • зрозумілий механізм використання;
  • надійність конструкції, чітка фіксація усіх елементів;
  • можливість пересування підйомника на інший об’єкт;
  • безпека на високому рівні.

Принцип роботи підйомника щоглового типу

Принцип роботи даного механізму полягає в тому, що щогла є опорою, яка направляє. Також по ній відбувається переміщення кабіни, платформи. Щогла надійно кріпиться на будівлю (зовні чи зсередини), потім по ній відбувається рух платформи для вантажу. Підйомник нагадує принцип роботи звичайного ліфта, який знайомий усім жителям багатоповерхівок.

При потребі щоглові підйомники можуть збільшуватись секціями до 3 метрів. Кріплення відбувається спеціально призначеними болтами. Всередині кабіни знаходиться пульт, яким здійснюється управління пересуванням на потрібну висоту.

Слід сказати про те, що обираючи підйомний механізм, зверніть увагу на вантажопідйомність, максимальний рівень висоти, габаритні розміри платформи та для якого типу вантажу призначений.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: