Підкладка під покриття для підлоги: різновиди та як обирати

03.05.2023

Для зниження шумів, звуків із різних джерел укладається підкладка на підлогу. Виріб також продовжує термін експлуатації покриття для підлоги, перешкоджаючи проникненню вологи, випаровування тепла.

Підкладки мають товщину від 0,8 до 6 см. Оптимальним вважається показник 2,5-3 см. Результати використання підкладки такі:

  • захист від гниття, вологи, утворення плісняви, грибків тощо;
  • амортизація завдяки приховуванню замкових з’єднань;
  • зміцнення покриття для витримування механічних навантажень.

Для чого потрібна підкладка для підлоги? Даний предмет є незамінним елементом при монтажі покриттів для підлоги: ламінат, замкова вінілова плитка. Підкладка забезпечує міцність, тривалий термін служби оздоблювального матеріалу. Завданням даного елемента є зменшення тиску на підлогу, що виникає під час ходьби. У разі невикористання підкладки виникне передчасне пошкодження замкових з’єднань.

Підкладка для підлоги: види

Як виглядає підкладка на підлогу? Виріб представлений у вигляді плит, рулонів, відрізняється за товщиною. Розрізняється структурою матеріалу:

  • гумово-коркова підкладка (820);
  • підкладка для паркету (804).

Будь-який з варіантів відрізняється певними особливостями, має свої переваги, завдяки чому підходить для того чи іншого покриття.

В інтернет-магазині «Смарагд Буд» представлений широкий асортимент підкладок на підлогу, товарів інших категорій за доступними цінами. Електронний каталог містить назви позицій з фото, описом, вартістю.

Перед тим як вибрати матеріал, рекомендується переконатися в робочому стані покриття. Суха, максимально оброблена основа – перший етап укладання покриття для підлоги.

«Смарагд Буд» пропонує не тільки продаж матеріалів, а й надає послуги заливки, стяжки, укладання підлогових покриттів.

Купити підкладку на підлогу онлайн

Сьогодні споживачі цінують вільний час. Саме тому популярністю користуються інтернет-магазини. Вони пропонують різноманітний вибір необхідних товарів. Компанія «Смарагд Буд» пропонує якісну продукцію від надійних виробників. Завдяки приємному інтерфейсу, простій навігації покупець легко знайде необхідну позицію.

У разі виникнення питання рекомендується звернутися до менеджера за вказаними телефонами. Оплата приймається у режимі онлайн або при отриманні.

Сплачену підкладку на підлогу, інші товари можна забрати самостійно. Можлива доставка по Києву, іншим регіонам України “Новою Поштою”.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...