Як виконувати кладку з газобетону та рекомендації

07.01.2022

Будівельних матеріалів сьогодні багато. Усі вони використовуються для різноманітних потреб. Дуже часто будівлі роблять, використовуючи газобетонні блоки, які можуть поставлятися упакованими або ні.

Їх під час перевезення та будівництва, а також зберігання від промокання потрібно захищати.

Слід сказати, що подібну популярність газобетонні блоки здобули завдяки своїм перевагам, серед яких можливо виділити наступні:

  1. Виготовлення з речовин натурального походження робить його безпечним для здоров’я людини.
  2. Завдяки паро проникності сохне він дуже швидко.
  3. Можливо будувати зовнішні одношарові стіни без використання утеплювача.
  4. Помилок при роботі з ним дуже важно наробити. При проведенні маніпуляцій не виникає труднощів.
  5. Показник теплоізоляції хороший. Влітку в приміщенні зберігається приємна прохолода, а взимку – тепло.
  6. Вартість низька.

Проводити укладку дуже просто. Процес такий же, як і при роботі з цеглинами. Шву укладання потрібно дотримуватися. Починати процедуру будівництва необхідно з блоків, розташованих у кутах. Перевіряти рівність поверхні вертикально слід за допомогою будівельного тягарця, а ось горизонталь перевіряється рівнем. Щоб уникнути нерівностей, слід при укладанні першого ряду натягувати направляючий шнур. Кріплять його до верхнього кута кутових блоків.

Кладку першого ряду слід робити на розчин цементу. Рівність слід перевіряти після декількох покладених рядків. У випадку, коли блоки змістилися, слід за допомогою кельми встановити їх в потрібне положення. При необхідності можливо просто розпилити блоки. Сумісність з іншими будівельними матеріалами у блоків хороша.

У приміщенні рекомендовано зробити примусову вентиляцію. Це допоможе висохнути швидше. Кладка робиться таким чином, щоб шов з наступного ряду перекривав попередній. Перекриття буде забезпечувати рівномірність на блоки розподілу навантаження.

А ось перегородки можливо класти декількома методами:

  1. Без з’єднання стінових блоків між собою, тобто з дотиком.
  2. Встановлювати блок перегородки в блок у зовнішній стіни на глибину 15 сантиметрів.
  3. На повну глибину в зовнішній стіні.

Частіше за все, блоки між собою з’єднуються за допомогою розчину цементу. Але марка повинна бути найвищою, щоб кладка була дуже міцною. Показник плинності розчину має найбільше значення. На поверхню блоків краще лягають пластичні суміші, при цьому забезпечуючи рівномірність розподілу.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: