Троянди з шоколадом: переваги та поради щодо вибору

19.11.2023

Троянди є одними з найрозкішніших кольорів. Їхня краса дозволяє створювати букети для подарунка практично будь-якій людині та з різних випадків.

При складанні композиції варто отримати послуги професіоналів, які можуть надати свіжі рослини будь-якого відтінку.

Особливості пропозиції

Інтернет-магазин квітів Royal-Flowers пропонує велику різноманітність рослин для формування букетів. Серед асортименту виділяються троянди, які можна підібрати за такими критеріями:

  1. Ціни рослин, де вартість може коливатися в діапазоні від 60 гривень до 32 500 гривень.
  2. Кількість квітів у букеті від 3 до 101. Точну кількість можна вказати у відповідній графі на сайті магазину.
  3. Висота кольорів може становити від 50 см до 80 см.
  4. Відтінок бутонів рослин, що входять до складу букета.

На сайті є зразки композицій із фотографіями, де можна вибрати форму букета, прочитати опис кольорів.

Можна замовити доставку у вибрану дату та час, квіти привезуть у вказане місце та вручать із вітаннями. Також можна замовити анонімну доставку.

Разом із квітами можна вручити подарунки у вигляді іграшок, сувенірів, дерев’яних листівок, кошика фруктів. Доречним доповненням стане шоколад. У компанії Royal-Flowers пряма угода на шоколад, тому солодкі подарунки будуть вигідними для дарувальника, і дадуть змогу порадувати отримувача смачним презентом. Для чоловіків можна додатково вручити міцні алкогольні напої.

Переваги

Компанія працює в Дніпрі та області, пропонуючи найрізноманітніші букети у будь-яку пору року. Гарантується якісне збирання флористичної композиції, можливість створити яскравий оригінальний букет на будь-який випадок. Будуть враховані побажання замовника, особливості людини, якій вручатиметься презент.

Фахівці компанії дадуть повну консультацію щодо вибору кольорів, якщо людина не може визначити, які рослини потрібні для конкретного одержувача. Вони допоможуть з вибором виходячи із запитів клієнта та його фінансових можливостей.

Доставка буде здійснена в точно визначений термін та до вказаного місця. Можна замовити вручення в момент закінчення одруження або до вітальної промови на званій вечері. Разом із доставкою гарантується щире привітання, увага та доброзичливість співробітників компанії.

На сайті можна зробити замовлення комплексного подарунка на день народження, весілля, календарні свята та інші заходи.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: