Виробник вікон REHAU: надійна якість та основні переваги

22.02.2024

Дерев’яні вікна пішли у минуле. Пластикові краще по всіх напрямках: краще зберігають енергію, захищають від шуму та бруду, довговічніше, простіше у догляді.

Але популярність має зворотний бік: сьогодні багато вікон низької якості. Помилитись при виборі легко, і це особливо прикро, адже пластикові вікна недорогі — а непорушність платити двічі вже робить спірну покупку. У таких умовах потрібно звертатися лише до перевірених виробників, які дбають про якість продукції та свою репутацію.

Докладніше про компанію

«Арка» — виробник окон REHAU в Черкасах, на https://arka.ua/ про це досить багато інформації. Але насамперед «Арка» — абсолютно самостійна компанія. Вона виробляє пластикові вікна та двері, балконне скління, балконні блоки, гаражні ворота та багато іншого. Будь-які металопластикові конструкції та аксесуари до них. Також у списку продукції — алюмінієві фасади для офісів та приватних будинків.

Але головне, звісно, вікна. «Арка» виготовляє якісні рами та багатокамерні склопакети, що повністю відповідають європейським стандартам якості.

Партнерство з REHAU

Знаменитий німецький виробник вікон — офіційний партнер Арки. Компанія має право виготовляти товари під брендом REHAU. Зрозуміло, вони зроблені у повній відповідності до німецьких специфікацій і не відрізняються від оригіналів. Фірма легко використовує потужності “Арки” реалізації своїх технологій.

Зрозуміло, на офіційному сайті «Арки» можна купити вікна REHAU, виготовлені безпосередньо у Німеччині.

Переваги фірми

«Арка» — компанія з величезною історією. Вона займається виробництвом вікон понад 20 років! За цей час був напрацьований величезний досвід, і у віконних блоках компанія втілює перевірені часом надійні технології. Зрозуміло, вони є сусідством з інноваціями — німецькими в основному, але Німеччина — один із світових лідерів галузі. Купуючи товари на сайті, ви купуєте німецьку якість та українські традиції.

Вікна «Арки» дуже різні. Легко підібрати профіль під клімат, вітрове навантаження та, звичайно, стиль. Широкий асортимент супутніх товарів робить вибір трохи складнішим, але дозволяє кастомізувати вікно по максимуму.

Окрім вікон на сайті знайдеться багато цікавих позицій. Різні двері, ворота, перегородки тільки й чекають на установки. Модельний ряд такий самий широкий, як у вікон, а якість їм не поступається.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: