Будівництво ангарів: з чого почати та декілька важливих порад

25.03.2024

Зберігання зерна чи інших матеріалів, товарів, як сипких вантажів, упакованих виробів вимагає створення надійного приміщення, захищеного від зовнішніх впливів.

Подібні об’єкти повинні забезпечуватись вентиляцією, освітленням, мати зручні шляхи під’їзду та виїзду. Для промислових, торгових та сільськогосподарських підприємств пропонується будівництво ангарів.

Особливості послуги

Будівництво ангарів пропонує компанія «Каркас груп». Вона створює споруди за індивідуальними проектами, де можуть бути вказані такі параметри, що цікавлять замовника:

  1. Розміри по довжині, ширині та висоті приміщення.
  2. Габарити підпірної стіни.
  3. Ухил схилу, на якому зводиться об’єкт.
  4. Обсяг, який можна використовуватиме розміщення матеріалів чи товарів.
  5. Наявність висвітлення, вентиляції, вікон, тип покриття підлоги в ангарі.

Фахівці компанії перед початком роботи над проектом докладно вивчають сферу діяльності замовника, його потреби, які виразяться у специфіці ангару. Ретельно з’ясовуються кліматичні та геолого-гідрологічні особливості місцевості, щоб визначити снігові та вітрові навантаження на ангар, склад ґрунту та його несучі можливості.

Такий підхід дозволяє врахувати всі деталі діяльності замовника, підготувати проект під конкретні завдання, зробити ангар міцним, надійним та довговічним, здатним виконувати свої функції тривалий термін.

На сайті компанії «Каркас груп» є галерея виконаних робіт із фотографіями зовні та всередині ангару, описом усіх технічних характеристик.

Переваги

Розробка проекту та процес будівництва ведеться у повній відповідності до вимог державних стандартів та технічних умов прийнятих в Україні. Ангари відповідають найбільш жорстким специфікаціям у сфері безпеки експлуатації та охорони навколишнього середовища. Споруди проходять найсуворіше приймання у наглядових органів.

В ангарах можна розміщувати різні матеріали або вироби. Є варіанти зерносховищ, які забезпечать повну безпеку сільськогосподарської продукції тривалий час.

Досвід проектувальників і будівельників, їхня матеріально-технічна оснащеність, дозволяє виконувати всі завдання точно, укладатися в невеликі терміни зведення. Початковий кошторис, закладений у договір, не перевищується, всі дії та готовий результат точно відповідають умовам, прописаним в угоді між замовником і виконавцем.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: