Ідеальний матрац для дому: різновиди та як обирати

23.10.2022

Кожна людина — індивідуальність з неповторним набором вподобань, тому навіть у найзакоханіших пар, які вважають себе одним цілим, знайдуться певні розбіжності в деяких питаннях.

Наприклад, ортопедичний матрац для пари треба вибирати дуже відповідально, чітко висловлюючи власні побажання. Не треба поступатися коханій людині задля її задоволення, адже потім ви не зможете комфортно та повноцінно відпочивати. Сучасний та актуальний асортимент матраців можна знайти за посиланням https://t-sna.com/catalog/ortopedichni-matratsi. У магазинах Територія Сну представлені лише інноваційні та якісні товари для відпочинку та декору!

Визначаємося з наповнювачем

Вибирати спальне місце для пари необхідно удвох. Ви повинні детально обговорювати кожну деталь, якщо прагнете купити дійсно зручне ліжко та матрац. Щоб розібратися в основних різновидах матраців та їхніх наповнювачів, пропонуємо ознайомитися з нашим списком.

  1. Матраци на незалежних пружинах вважаються ідеальним варіантом для створення комфортного та безпечного спального місця пари. Весь секрет криється в особливостях функціонування пружин, які не залежать одна від одної, а тому й не передають кожен рух за принципом хвилі. Партнер не буде відчувати, як ви перевертаєтесь чи встаєте з ліжка. Зокрема це гарний варіант для пари, де один з партнерів має неспокійний сон, або для пар з суттєвою різницею в вазі.
  2. Пружинні моделі — це вже трохи застарілий варіант, який рекомендований лише для облаштування тимчасового місця для сну. Для пари пружинні матраци не рекомендують, адже вони мають суцільний пружинний блок, де всі елементи пов’язані. Ви будете відчувати кожен рух партнера.
  3. Безпружинні моделі — сучасні та зручні матраци як для двоспального ліжка, так і для односпального. Вони повністю складаються з м’яких наповнювачів різного ступеню жорсткості. Такі моделі підходять для комфортного відпочинку двох тільки за умови, що кожному подобається характерне для безпружинних моделей відчуття невагомості під час сну.

Разом тестуйте різні варіанти матраців та визначайтеся з вподобаннями. Вибирайте сучасні види наповнювачів: латекс, ортопедична піна, кокосова койра, меморі фоам тощо.

Жорсткість матраца та навантаження на спальне місце

Одним із головних критеріїв вибору матраца є жорсткість. Комусь гарно спиться на м’яких матрацах, а хтось засипає лише на жорстких поверхнях. Так може бути й у вашій парі. Тоді як же знайти альтернативу? На жаль, виробники ще не створили двоспальну модель, одна половина якої буде м’якою, а інша — жорсткою. Оптимальним рішенням тут стане покупка двох однакових за висотою односпальних матраців різних за жорсткістю. Поєднати вироби можна за допомогою топера та наматрацника. Так ви не будете відчувати стиків.

Важливо враховувати максимальне навантаження на матрац. Зазвичай, цей показник сягає 150 кг, тобто вага обох людей не повинна перевищувати це число. Тому якщо хтось з пари має велику вагу, також варто розглядати варіант із двома окремими матрацами. Або ж можна пошукати моделі, які здатні витримувати високі навантаження.

На що звернути увагу, якщо є велика різниця у вазі

Особливу увагу під час організації спального місця треба приділити парам, які мають різницю у вазі. Навіть найсучасніший та найякісніший матрац не здатен забезпечити правильне положення тіла під час сну для кожного партнера, якщо вони мають різницю у вазі понад 50 кг. Тому у таких випадках рішенням буде покупка двох окремих матраців. Як ми вказували вище, для створення комфортних умов достатньо доповнити місце для сну топером та наматрацником.

Матрац з різницею у вазі також існує, тому ми приводимо кілька порад щодо вибору.

  1. Якщо різниця у вазі не перевищує 30 кг, ви можете вибирати будь-яку модель. Обсудіть оптимальний рівень жорсткості, розмір та типи наповнювачів. Також зважайте на максимальне навантаження, рекомендоване виробником.
  2. Якщо різниця у вазі складає 30-50 кг, класичних моделей може бути недостатньо. Зверніть увагу на сучасні матраци з системою подвійних пружин Dual Spring (DS). Технологія складається з густорозташованих подвійних пружин. Кожен елемент містить ширшу пружину, всередині якою знаходиться тонша пружина.

Якщо ваша пара спільними правильними рішеннями вибере якісний матрац, то ваш сумісний сон буде максимально затишним, безпечним та повноцінним. Віддавайте перевагу інноваційним складовим та перевіреним виробникам. Важливо створити якісну ортопедичну основу для правильного розподілу навантаження на хребет, а це під силу лише сучасним виробам. Нехай відпочинок буде спокійним та відновлювальним, адже від цього залежить ваше здоров’я!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: