Коли потрібна юридична допомога при ДТП

08.02.2024

Дорожньо-транспортна пригода – це неприємна ситуація, яка може стати причиною адміністративного чи кримінального покарання для водія.

Саме тому потрібно розуміти, коли можна обійтися без послу юриста, а коли вони необхідні. Також чудовим рішенням буде завчасно дізнатися, які саме послуги пропонують автоадвокати.

Якщо вам потрібен адвокат по ДТП Київ, ви завжди можете звернутися по допомогу до адвокатського об’єднання «Снєжний Барс». Тут працюють досвідчені спеціалісти, які чудово знаються на своїй справі.

Які послуги пропонує адвокат по ДТП

Оскільки ДТП відбуваються досить часто, не дивно, що послуги адвокатів по ДТП мають дуже великий попит серед людей. Дуже часто клієнти звертаються до таких спеціалістів одразу після того, як потрапили в автомобільну аварію. В такому випадку автоадвокат може вирушити на місце події, щоб зробити відео- та фотофіксацію наслідків ДТП. Це допоможе при побудові лінії захисту під час досудового розслідування та судового процесу.

Також звичайні люди звертаються до адвокатів, коли вони незгодні з діями державних органів. Юристи допомагають скласти скарги на прокурорів, поліцейських та слідчих. Також адвокати можуть оскаржити штрафи та санкції, які виписуються відповідними органами.

Однією із найбільш поширених послуг юристів по ДТП є звичайні первинні консультації. Однак також люди звертаються до таких спеціалістів, коли їм потрібен повний супровід. В такому випадку адвокат зобов’язується:

  • взяти на себе спілкування з поліцією, свідками та іншими сторонами справи;
  • зібрати всі необхідні докази та свідчення;
  • захищати інтереси свого клієнта під час досудового розслідування;
  • захищати інтереси свого клієнта під час судового засідання.

Коли потрібно звернутися до автоадвоката

Зрозуміло, що далеко не кожне ДТП вартує того, щоб викликати юриста, що спеціалізується на дорожньо-транспортних пригодах. Якщо ви просто подряпали інший автомобіль, то все можна швидко вирішити навіть без прибуття поліції.

Однак бувають кардинально протилежні ситуації, коли допомога юристів просто необхідні. До них варто віднести:

  • на вас хочуть навісити адміністративні відповідальність, а ви з цим незгодні;
  • ви отримали суттєві фізичну, матеріальну чи моральну шкоду;
  • поліція хоче конфіскувати у вас водійські права;
  • вас звинувачують в тому, що ви були за кермом у нетверезому стані під час дії алкогольного або наркотичного сп’яніння;
  • у вас не вистачає часу на те, щоб самостійно зібрати всі необхідні документи, тому ви просто хочете перекласти всі завдання на помічника.

Автоадвокати – це ваші суттєві помічники, які завжди зможуть вам допомогти. Їхнє основне завдання – це захист ваших інтересів під час розслідування та судового процесу.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...