Монтаж дерев’яної вагонки: правила та переваги

21.10.2022

Вагонка ‒ це популярний облицьовувальний матеріал. Як сировину для її виготовлення можуть використовувати пластик, МДФ або натуральне дерево.

Саме останній варіант має найбільший попит. Це не дивно, адже матеріал відрізняється низкою чудових характеристик.

Найкраще, щоб монтаж дерев’яної вагонки виконували майстри своєї справи, які чудово ознайомлені з характеристикою матеріалу. Безумовно, можна виконати роботи власноруч, це обійдеться дешевше, але якість монтажу буде викликати питання.

Спеціалісти компанії Wooden Evolution гарантують, що вагонка під їхнім наглядом буде встановлена відповідно до всіх сучасних стандартів та зможе прослужити не один десяток років при правильній експлуатації.

Переваги дерев’яної вагонки

Облицювання стін за допомогою вагонки з дерева не просто так має чималий попит серед українців. Адже таким чином можна розраховувати на такі основні переваги:

  1. Великий вибір матеріалів. Натуральне дерево може суттєво відрізнятися як за технічними характеристиками, так і за зовнішнім виглядом. Зараз існує великий вибір відносно розмірів та форм дошок для вагонки. Найчастіше для облицювання стін використовуються хвойні породи, липа та вільха.
  2. Легкість та швидкість монтажу. Професіональний майстер здатен встановити вагонку за дійсно короткий термін. Панелі вагонки встановлюються максимально швидко. Водночас відсутні будь-які відходи, якщо матеріал попередньо порізати на потрібні розміри.
  3. Універсальність матеріалу. Вагонкою можуть обшиватися зовсім різні приміщення як службові, так і житлові. До того ж матеріал може використовуватися для обшивки не тільки стін, але і стелі.
  4. Красивий зовнішній вигляд. Вагонка виглядає стильно. До того ж її легко пофарбувати в будь-який колір.
  5. Невисока вартість монтажу. Обшивка дерев’яною вагонкою не потребує значних зусиль. Саме тому вартість такої послуги невелика. Ціна залежить від наявності обрешітки та місця встановлення вагонки (стіна чи стеля).

Куди встановлюється дерев’яна вагонка

Дерев’яна вагонка ‒ це універсальний матеріал, який може використовуватися в різних ситуаціях. Найчастіше його застосовують для:

  1. Облицювання стін. Чудовий варіант для зовсім різних житлових та нежитлових приміщень: складу, комори, вітальні, дитячої тощо. А ось на кухні чи в коридорі вагонка використовується рідше.
  2. Облицювання стелі. Встановити вагонку на стелю набагато складніше, новачку з такою роботою буде впоратися важко. Найчастіше цим матеріалом оздоблюють стелі у гаражі, на дачі, в сауні тощо.
  3. Обшивки будинку з клеєного брусу. Так, вагонку можна використовувати не тільки для внутрішнього, але й для зовнішнього облицювання. Таким чином ви зможете розраховувати на надійний та красивий екстер’єр помешкання.

Якщо вам цікавий монтаж дерев’яної вагонки, більше інформації доступно на офіційному сайті компанії Wooden Evolution.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: