Ноутбуки asus: найпопулярніші моделі та особливості вибору

19.11.2023

Незважаючи на засилля мобільних пристроїв, ноутбуки зберігають важливість значної частини споживачів. Вони поєднують зручність переносних апаратів та потужність стаціонарних комп’ютерів.

Пропонується купити ноутбуки на https://dkt.ua/, обравши найбільш оптимальний варіант із широкого асортименту товарів.

Переваги

Компактні портативні комп’ютери тайванського виробника зарекомендували себе на ринку високою надійністю. Ці пристрої розроблені так, що витримують будь-який варіант роботи, включаючи інтенсивну експлуатацію протягом багатьох годин. Продумане компонування, наявність якісної системи охолодження дозволяє відводити тепло, не дає перегріватись відеокарті, жорсткому диску та процесору.

Випускаються різноманітні ноутбуки за продуктивністю та вартістю, що дає можливість підібрати варіант виходячи з конкретних завдань користувача, його фінансових можливостей. При цьому зберігається суворий підхід виробника до підбору комплектуючих, їхньої надійності.

У всіх пристроїв продумана ергономіка, вони зручні у використанні, легкі у перенесенні. Підходять для роботи як мобільні пристрої завдяки великій ємності акумулятора.

Вибір

При підборі ноутбука найважливішим буде визначитися з діагоналлю монітора. Цей фактор є єдиним, який не можна змінити, вся решта системи може бути схильною до поліпшення. Асус має варіанти починаючи від 13 дюймів і закінчуючи 19 дюймами. Для роботи з постійним переміщенням пристрою достатньо 13-15 дюймів за співвідношенням розмірів, маси та зручності використання ноутбука. 19 дюймів екран краще використовуватиме для роботи в стаціонарних умовах.

Частота процесора, кількість ядер визначає основну продуктивність комп’ютера. Зазвичай вибір здійснюється між продукцією АМД та Інтел. Важливо зважити на ціну процесора, діапазон може бути дуже великим, варто вибирати найбільш оптимальне співвідношення для конкретних завдань.

Жорсткий диск підбирають HDD чи SSD. У першому випадку обсяг може становити 1-2 терабайти, у другому від 500 Мб до 1 Тб. Сучасні користувачі воліють для встановлення системи та додатків використовувати твердотільний накопичувач, для зберігання файлів – стандартний HDD. Так можна прискорити роботу ОС та заощадити на витратах, адже SSD великої ємності коштує дорого.

Для сучасних програм початковий рівень оперативної пам’яті має бути не менше 4 Гб, для більш швидкої роботи знадобиться 8 Гб. Як відеокарту можна використовувати окремий пристрій, або обійтися вбудованою в процесор. Останній варіант влаштує користувача, якщо він не буде використовувати ноутбук Асус як ігровий.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...