Запахи, які дуже бояться гризуни: види та особливості вибору

05.02.2024

У приватному будинку або на дачі можуть завестися такі гризуни, як миші та щури. З ними кожна людина бореться по-різному: ставить пастки, користується отрутою або заводить кішку.

Ліки та поради, до речі, теж варто відкрити. Однак найкращим методом боротьби з гризунами є профілактика їхньої появи. У них добре розвинений нюх. Є такі запахи, які точно відлякають їх від вашої оселі, тому варто взяти їхній перелік на озброєння.

Плавлена гума

Якщо гризун вчує запах горілої гуми, у нього виникне справжнісінька панічна атака. Він моментально сховається у невідомому напрямку. Щоб запобігти появі щурів та мишей, підпаліть виріб із гуми у металевому тазику. Після цього розкладіть залишки виробу у різних місцях. Такий спосіб примітний тим, що гризуни не повернуться протягом півроку або більше.

Оцет

Животные и растения є затребуваною в наш час тематикою. Багато людей чули про те, що оцет відлякує комах. Але його запах не переносять і гризуни. Якщо навіть у будинку вже з’явилися миші, обробіть поверхні розчином оцту так, щоб простір заповнився концентрованим запахом. Повірте, вже за деякий час від присутності шкідників не залишиться жодного сліду.

Скіпідар

Це засіб, який діє таким самим методом, як і оцет. Обробіть приміщення за допомогою скипидару. Особливо він діє, якщо поєднати його з гасом. Навряд чи після цього миші з’являться у вашій оселі, оскільки такий запах вони категорично не переносять.

Пух, що горить (вовна, пір’я)

Ви можете підпалити стару пухову подушку, вовняну шкарпетку або непотрібний вам пуховик. Залишки згорілого виробу розкладіть по кутах приміщення. Золу, що утворилася, перемішайте зі шпаклівкою. Посипте цим засобом «мишачі стежки». В результаті гризуни швидко покинуть ваш будинок.

Березовий дьоготь

Візьміть ті ганчірки, які вам не потрібні. Зануріть їх у ємність з березовим дьогтем. Розкидайте ганчірки по кутах, щоб позбавитися мишей або щурів. Такий запах їх точно відлякає, тому гризуни більше вас не потурбують.

Можна придбати в спеціалізованих магазинах ті засоби, які мають особливі аромати, що відштовхують щурів і мишей. Обробіть поверхні у приміщеннях і трохи зачекайте. За деякий час засіб почне діяти, тому гризуни вас більше не потурбують.

Тварини та рослини, а також інші рубрики зібрані на нашому сайті. Ви можете переглядати актуальні публікації у зручний для вас час. Ви дізнаєтеся багато нового та цікавого на дозвіллі!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...