Вишки-тури у будівництві: переваги та призначення

21.08.2022

Вишка-тура – це обладнання, що використовується для проведення робіт на висоті. Ці конструкції ефективно справляються з своїми функціями, дозволяють працювати у комфортних умовах.

Можна замовити вишки-тури у спеціалізованій компанії, щоб виконати свої завдання. Роздивимося їх основні особливості.

Різновиди вишок-тур

У продажу можна знайти різні види такого обладнання. Розберемося з їх головними характеристиками:

  1. Розбірні конструкції. Це обладнання, що збирають з балок та стойок. У розібраному вигляді такі вишки займають мінімум місця. Їх можна доставити на об’єкт замовника, не користуючись спеціальною технікою.
  2. Телескопічні конструкції. Це обладнання, основою котрого є монолітна споруда. Вертикальні стойки висуваються доверху за допомогою домкратів. Їх можна зафіксувати на необхідній висоті. Верхня секція доповнена площадкою, де можуть розміститися спеціалісти та необхідні будівельні матеріали.
  3. Мобільні конструкції. Це пересувні вишки, що доповнені колесами. Деякі моделі можуть рухатися лише у двох напрямках, але є й такі конструкції, що повертаються на 360 градусів. Вишки застосовують там, де є багато кутів та виступів. Можна отримувати доступ до поверхні з необхідного ракурсу.

Ви можете обрати те обладнання, яке вам необхідно. Варто орієнтуватися на особливості конкретних робіт та на характеристики вишки-тури.

Де застосовуються вишки-тури?

Таке обладнання необхідно для виконання будівельних та оздоблювальних робіт на фасадах споруд. Конструкції дозволять проводити роботи на висоті більш ніж 2 метри. До того ж, вишки-тури можуть використовуватися у приміщеннях.

Ви можете встановити обладнання, а потім пересувати його за необхідністю. Поворотні колеса дадуть можливість повертати вишку у необхідну сторону. Ви легко впораєтеся з роботами у складно доступних місцях.

Вишки-тури можуть використовуватися для:

  • ремонту та оздоблювання фасадів споруд;
  • реставрації будівель, монументів;
  • проведення монтажних робіт у приміщеннях;
  • будь-яких висотних робіт на підприємствах;
  • заміни рекламних конструкцій і так далі.

Варто замовити вишки-тури на https://stremyanka.com.ua/, щоб отримати якісне обладнання. Ви зможете швидко та легко виконати будь-які роботи, складнощів та проблем виникати не буде. Але уважно віднесіться до вибору вишки-тури, щоб не здійснити помилку, вкласти власні гроші у вигідне придбання!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: