Оренда дизель-генератора: переваги та правила

26.05.2023

Дизельний генератор – це автономне джерело енергії, в основі якого лежить двигун внутрішнього згоряння.

Залежно від способу встановлення може бути стаціонарним чи мобільним. Завдяки високому ККД, надійності, економічності та простоті управління дизельні генератори широко використовуються як основне, резервне або аварійне джерело енергії практично у всіх сферах діяльності. Орендувати дизель-генератор на сайті nvi.in.ua можна у будь-який момент, коли виникає потреба у забезпеченні електроенергією великої потужності об’єкт, де електропостачання відсутнє чи не може забезпечити потрібну потужність для роботи спеціального обладнання.

Дизельні генератори допомагають уникнути незручностей, пов’язаних із раптовим відключенням електроенергії. Вони використовуються у лікарнях, де важливо підтримувати працездатність медичного обладнання, на будівельних об’єктах та у приватних будинках, де потрібно забезпечити електрикою найрізноманітнішу техніку. Особливу необхідність у цьому мають заводи та підприємства, де кожна хвилина простою через відсутність електроенергії може коштувати дуже дорого.

Принцип дії дизельного генератора

Головне завдання, яке покладається на пристрій — перетворення механічної енергії на електричну. В його основі лежить мотор, в якому спалахує і згоряє дизельне паливо. Процес горіння супроводжується виділенням газів, які під впливом спеціального механізму перетворюються на механічну енергію. Вона надає руху коленвал. Ротор обертається тим самим збуджуючи електричне поле. Воно формує індукційний змінний струм. Він подається від генератора на вихід до споживача. Сучасні дизельні генератори на 10 кВт широко застосовують при відключенні електроенергії, дозволяючи продовжити користуватися всією електронікою.

Переваги дизельних генераторів:

Високий рівень потужності. Вона знаходиться в діапазоні від 3 до 200 кВт, а деяким виробникам вдається отримати ще більші значення. Цим не можуть похвалитися бензинові моделі, які не виробляють понад 18 кВт.

Функція стабілізації напруги. У продажу можна знайти дизельні генератори, в які інтегрований регулятор обертів двигуна. Він адаптує напругу під ваші потреби, підтримуючи її на заданому рівні. Як правило, допускається відхилення в межах 10%, але не більше.

Хороший ККД, який за наявності системи турбонаддуву та проміжного охолодження може сягати 50%.

Довговічність. Генератор розрахований на тривале використання без зупинки. Він є надійним джерелом електроенергії, завдяки чому ви зможете продовжувати свою діяльність навіть у моменти відключення електроенергії. Це особливо актуально для виробничого процесу, де відключення обладнання може спричинити серйозний шлюб і призвести до порушення технічного циклу.

Дизельний генератор можна використовувати в широкому температурному діапазоні — від — 40 до + 40 градусів при вологості до 95%. Користуватися пристроєм можна за будь-якої погоди, якщо подбати про захист корпусу.

Невеликий рівень шуму в процесі використання. Для цього виробники пропонують шумоізольований корпус, щоб вас не дратували звуки працюючого двигуна.

Сфера застосування дизельних генераторів

Дизельні генератори можуть бути використані як автономне джерело електропостачання. Він буде корисним на будівельних об’єктах, які ще не підключені до електропостачання та у разі відключення електроенергії. При частих збоях у центральній електромережі пристрій рекомендовано придбати. Воно забезпечить безперебійне подання споживачам електроенергії, незалежно від зовнішніх умов. Головне правильно розрахувати потужність обладнання.

Дизельні генератори славляться своєю надійністю, дешевизною електроенергії, що виробляється, довговічністю і простотою обслуговування. Вони незамінні, коли необхідно забезпечити безперебійний доступ до електроенергії.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: