Як обирати тактичні кросівки та декілька корисних порад

16.01.2024

Одним із атрибутів будь-якого військового є якісне, надійне взуття. Вона носить назву тактичної, поєднуючи цим терміном сукупність показників за міцністю, зручністю, можливості використання у найважчих, несприятливих умовах.

Для екіпірування подібними предметами варто замовити кросівки на https://armeec.com.ua/ua/Obuv/, де пропонується широкий асортимент виробів.

Різновиди взуття

Під час випуску тактичних кросівок враховується сезон використання. Літні варіанти характеризуються легкістю, гарною вентиляцією та водовідштовхувальною поверхнею. Демісезонні мають утеплення у вигляді устілки, товстої підошви та захист від проникнення води. Зимові характеризуються високими теплоізоляційними можливостями.

Також тактичні кросівки можуть мати різний тип шнурівки, що впливає на міцність кріплення взуття на нозі та швидкість надягання та зняття. Вирізняють такі варіанти:

  1. Кросівки, де петлі для шнурків вшиті у корпус взуття. В основному використовуються для літніх варіантів.
  2. Кросівки, де петлі створені у вигляді кілець із кріпленнями нашитими на верхню частину. Забезпечуються міцність кріплення взуття на стопі.
  3. Моделі, де як петель виступають гаки. Забезпечується ступінь натягу та рівномірність закріплення кросівок. Можлива висока швидкість зав’язування шнурків та зняття взуття.

Вибір

При підборі взуття потрібно врахувати розмір ноги, як щільно кросівки облягають стопу. При цьому не повинно бути сором’язливості, слід уникати почуття дискомфорту, унеможливити натирання частин тіла.

Матеріалом виготовлення може бути поєднання натуральної шкіри та полімерних матеріалів. У будь-якому випадку потрібно забезпечити поєднання міцності підошви та верху, водовідштовхувальні здібності, вентиляцію. При необхідності вивчаються можливості утеплення у вигляді розміщення устілок або використання шкарпеток.

Підошва має бути товстою, рифленою, щоб забезпечити захист від холоду, агресивних середовищ та механічних пошкоджень. Також буде важлива надійність зчеплення за будь-яких рухів людини або положення її тіла.

Кросівки мають бути міцними, надійними та водночас легкими, адже їх використовують для пересування, інтенсивних фізичних дій.

При виборі потрібно приміряти взуття, зробити в них кілька різноманітних рухів, відчути, наскільки добре вони сидять, визначити відсутність некомфортних відчуттів.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: