Форсунки до оприскувача: види та призначення

14.05.2023

Обприскувачі широко застосовуються для потреб сільського господарства. З їх допомогою точно розбризкується вода і рідкі препарати, які можуть бути призначені для захисту від різних шкідників або живлення рослин.

Обприскувачі оснащуються спеціальними пристроями – форсунками. Вони виконують дуже важливу функцію. Завдяки їм рідина потрапляє точно туди, куди потрібно, і витрачається при цьому дуже економно. Замовити форсунки до оприскувача на https://hydromech.in.ua/forsunki/ за вигідною ціною.

Види

Асортимент форсунок представлений такими різновидами:

  1. Стандартні пристрої щілинного типу призначені для дрібного розбризкування.
  2. Дефлекторна форсунка користується при роботі з невеликими обсягами, коли особливо важливо, щоб вся рідина потрапила за призначенням. При використанні такої форсунки знесення крапель буде незначним.
  3. Інжекторні форсунки щілинного типу дуже ефективні. Знесення крапель із таким обладнанням практично відсутнє.

Здатність форсунки витримувати тиск рідини значною мірою залежить від того, якого типу вона відноситься.

Вибір форсунок

Вибирати форсунки до обприскувача необхідно з урахуванням багатьох критеріїв.

Якщо планується обприскування злаків, а також рослин з широким листям, нездатним утримати вологу на поверхні, слід вибирати ті моделі форсунок, які дозволяють розпорошувати вологу дуже дрібними краплями.

Рівень врожайності культур значною мірою залежить від характеристик форсунки (потужності, продуктивності).

Користуватися щілинними форсунками має сенс лише у випадках, коли площа сільгоспугідь, що піддаються обробці, порівняно невелика: трохи більше 10 Га. p align=»justify»> Для роботи з великими площами слід підбирати більш продуктивне обладнання.

Якщо потрібно обробляти культури дуже швидко, слід скористатися форсунками інжекторного типу. Функція устаткування у разі виконується мембранним насосом.

Компактні моделі інжекторного типу використовуються в тих ситуаціях, коли не потрібно поспішати з проведенням обробки.

Грамотний підбір форсунок до обприскувача важливо. Таким чином, вдається суттєво підвищити продуктивність праці, заощаджувати великі обсяги води та препаратів. Завдяки точному розпорошенню, мінімізується шкідливий вплив на організм працівника, який здійснює обприскування полів.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...