Особливості біметалічних радіаторів опалення для дому

26.12.2022

У сучасних магазинах запропонований великий вибір радіаторів опалення. Вони відрізняються матеріалами, функціями, додатковими опціями та іншими характеристиками.

Якщо ви вирішили обрати радіатори опалення, зверніть увагу на біметалеві моделі. Роздивимося особливості таких пристроїв більш детально.

Переваги біметалевих радіаторів опалення

У такого обладнання є багато сильних сторін, які заслуговують більш детального аналізу:

 1. Довгий строк служби. Збірка радіаторів якісна, у них об’єднано два зовсім різних метали. Завдяки цьому обладнання буде слугувати не менше тридцяти років, зберігаючи свої початкові характеристики. У деяких випадках батареї не деформуються аж до п’ятдесяти років поспіль.
 2. Високий рівень міцності. Серцевина приладів виконана з сталі, яка добре супротивиться тиску. До того ж, елементу не страшні сильні гідравлічні удари, котрі часто бувають у центральних системах опалення.
 3. Добра тепловіддача. Зовнішній корпус виконаний з алюмінію. Такий матеріал дозволяє теплу швидко розповсюдитися у приміщенні.
 4. Відсутність іржі. З рідиною буде контактувати лише сталь, тому з часом радіатор не стане іржавим. Це важливо у тому випадку, коли мова йде про центральні системи опалення у період сезонного очищення.
 5. Швидка реакція на команди термостату. Реакція термостату дуже оперативна, тому що об’єм носія тепла невеликий. Завдяки цьому простір буде опалюватися найбільш ефективно.

Завдяки цим перевагам біметалеві радіатори опалення стали популярними серед людей. Зверніть на них увагу, адже обладнання виправдає ваші сміливі очікування.

Етапи монтажу біметалевих радіаторів опалення

Щоб встановити таке обладнання, потрібно слідувати наступним етапам:

 • зробіть на поверхні стіни розмітку;
 • зафіксуйте кронштейн, користуючись перфоратором та спеціальним розчином;
 • на встановлені кронштейни монтуйте радіатор опалення;
 • приєднайте батарею до трубопроводу;
 • встановіть термостатичний кран на радіаторі опалення;
 • встановіть клапан, що дозволить стравлювати повітря з системи.

Як ви бачите, монтаж біметалевого радіатора опалення не занадто складний. Але варто довірити виконання робіт справжнім професіоналам своєї справи. Вони не допустять помилок, що могли б негативно позначитися на функціонуванні батареї. Це означає, що біметалевий радіатор опалення приємно здивує великою кількістю тепла та довгим строком служби!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: