Переваги та особливості алюмінієвих матів для теплої підлоги

09.09.2023

Тепла підлога може передбачати багато різноманітних елементів обігріву. І алюмінієвий мат під ламінат є одним із них. Це досить ефективна альтернатива класичній системі опалення як для приватного будинку, так і для звичайної квартири.

Алюмінієві мати є досить універсальним варіантом для обігрівання приміщень житла, оскільки їх можна використовувати під зовсім різне чистове покриття для підлоги: ковролін, ламінат паркет та багато іншого.

Що таке алюмінієві мати

Мати на фользі (що є іншою назвою для цього елементу обігріву) є результатом останніх розробок від найбільших світових виробників. Зовнішній вигляд такого товару досить впізнаваний. Це рулони з фольги, які потрібно ставити під підлогу. В середині у них знаходяться нагрівальний кабель. Він вже розташований потрібним чином, тому вам не треба буде розраховувати крок для оптимального обігріву кімнати. Треба просто купити мат відповідної потужності.

Переваги алюмінієвих матів

Алюмінієві мати не так давно з’явилися на ринку, однак за такий короткий час вони встигли вже завоювати досить велику популярність серед користувачів. Все завдяки кільком надзвичайним перевагам, до яких потрібно віднести:

  1. Легкість монтажу. Для встановлення мату не потрібно готувати стяжку або спеціальний цементно-піщаний розчин. Загалом з установкою може впоратися і новачок, якщо дуже детально ознайомиться з інструкцією.
  2. Високий рівень безпеки. Алюмінієві мати під час роботи ніяк не впливають на навколишнє середовище і тим більш на людський організм. Безпечність цього елементу обігрівання була доведена багатьма незалежними дослідженнями.
  3. Універсальність. Немає особливих обмежень для встановлення алюмінієвого мату під конкретну підлогу. Це може бути ковролін, паркет, ліноліум тощо. Також такий продукт чудово поєднується з ламінатом.
  4. Рівномірність. Алюмінієвий мат здатен нагрівати поверхню підлоги рівномірно та без температурних провалів, які можуть стати причиною досить суттєвого дискомфорту. Особливо в зимовий період часу.
  5. Швидкість. Цей елемент обігріву здатен довести температуру в приміщенні до комфортного рівня всього лиш за декілька хвилин.
  6. Енергоефективність. В довгостроковій перспективі алюмінієві мати дуже вигідні, оскільки вони дозволяють суттєво зекономити на споживанні електроенергії. Особливо в порівнянні з плівковою підлогою.

Як вибрати алюмінієві мати

Щоб правильно вибрати алюмінієві мати, потрібно коректно розрахувати необхідну потужність для обігріву кімнати. На це напряму впливає площа укладання. Також важливо розуміти, як приміщення використовується, і якого рівня температури ви хочете досягти. Розрахунок цих показників допоможе придбати саме ту кількість матів, яка вам потрібна.

Що стосується вартості алюмінієвих матів, вона залежить від кількох основних факторів: розмір мату, потужність, бренд виробника та інші різноманітні особливості. Загалом чим менший мат, тим він дорожчий.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...