Світлодіодні світильники від LEDSTER: переваги та види

31.05.2024

Для того, щоб забезпечити якісне освітлення приміщень, а також вулиць, садів та скверів, необхідно замислюватися про купівлю та встановлення якісних освітлювальних приладів. Бренд LEDSTER™ пропонує широкий асортимент світлодіодного освітлення.

У каталозі компанії можна знайти промислові світильники, прожектори, вуличне освітлення, освітлювальні прилади для ферм, офісне освітлення та ін. Асортимент настільки великий та різноманітний, що кожен зможе підібрати варіант під особисті вимоги та створити у приміщенні якісне, грамотне освітлення.

Переваги світлодіодного освітлення

Світлодіодні світильники від LEDSTER™ мають високу світлову віддачу, що досягає 140 люмен на ват. Це дозволяє отримати більше світла за меншого споживання енергії. Освітлювальні прилади компанії вважаються як екологічними, так і економічно вигідними, тому що їх можна придбати на найпривабливіших умовах співпраці. За допомогою грамотно обраних приладів можна організувати торгове освітлення, освітлення житлових будинків, офісів та інших об’єктів. Це важливо для створення максимально комфортної та приємної обстановки.

Світильники LEDSTER™ виготовлені за допомогою світлодіодів відомих світових виробників. Компанія співпрацює з такими лідерами ринку, як:

  • Philips;
  • OSRAM;
  • CREE.

Завдяки високій якості комплектуючих термін служби світильників перевищує 50 000 годин, що значно довше порівняно з бюджетними аналогами.

Надійність, якість та різноманітність світлодіодної продукції

Освітлення від LEDSTER™ виготовляється із застосуванням сучасних технологій та відповідає суворим стандартам якості. Це гарантує надійну роботу світильників у будь-яких умовах та тривалий термін експлуатації. На всі види світильників надається фірмова гарантія на 10 років. Із застосуванням таких якісних, економічних та екологічних приладів можна організувати також садово-паркове освітлення, оскільки в каталозі компанії представлені світильники. Тут можна знайти:

  • промислові світильники;
  • ЛЕД прожектори;
  • висвітлення для стадіонів;
  • вуличні світильники;
  • торгово-офісні прилади та ін.

Висока світлова віддача, довгий термін служби та використання якісних світлодіодів від провідних світових виробників роблять представлену продукцію ідеальним вибором для бізнесу та міських територій. Великий асортимент та різні типи комплектацій дозволяють задовольнити потреби будь-якого клієнта.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...