Корм для білих собак: як обирати та різновиди

29.10.2022

Більшість власників собак, що володіють білосніжною шерстю, стикається з появою жовтих, або червоних плям.

Такі вкрапління лякають багатьох господарів. Щоб подібні плями не з’являлися, необхідно подбати про правильне харчування тварини. Для цього слід замовити корм для білих собак в інтернет-магазині «Petko».

Про корм

Корм для білих собак — продукція преміум-класу, в складі якої відсутні елементи, що призводять до появи різнокольорових плям на шерсті. Корм дозволяє забезпечити вихованцеві збалансоване харчування. Також в складі відсутні тригери, що призводять до появи з носа, вух і очей виділення слизу, а також появи на шерсті плям.

Всі корми виконані на основі натуральних продуктів, вітамінів і мінералів – білків, жирів, вуглеводів, селену, бет-каротину, міді та йоду, Омеги 3 і 6. У складі відсутні різні косерванти, барвники або ароматизатори.

Більш того, в корм не додаються компоненти, здатні викликати у собаки алергію – злаки, курка, морква, соя або буряк.

Окремо можна придбати корм, виконаний з ягід і фруктів, лікарських рослин. Такий корм допомагає нормалізувати травну систему вихованця, вирішити всі питання з його здоров’ям, не викликає розладів або проблем з шлунково-кишковим трактом.

Правила вибору

Щоб правильно підібрати корм для собаки з білосніжною шерстю, в першу чергу необхідно відштовхуватися від породи, віку і розміру тварини. Так, для собак невеликої породи слід вибирати корм, в складі якого присутня печінка і рис. Такі корма відмінно підходять вихованцям старше 1 року.

Для вихованців середніх розмірів підійдуть корма, виконані на основі білої риби. Однак такий компонент може бути присутнім в раціоні собак, які досягли віку не менш 2 місяців.

Великим породам собак підійде лінійка продукції сухого корму, виконаної на основі качки, індички і рису. Такі корма можна застосовувати для щоденного раціону дорослим особинам.

Як показує практика, собакам з білосніжною шерстю відмінно підходить лінійка кормів Nature’s Protection Superior Care White Dogs. У такі корма не додається глютен, отже, у вихованця не з’явиться розлад травного тракту, не будуть спостерігатися проблеми зі шлунком. Більш того, лінійка кормів виконується на основі натуральних інгредієнтів вулканічного походження, що дозволяє собакам краще перетравлювати компоненти і позбавлятися від шлаків і токсинів, різних алергенів.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: