Обираємо якісне борошно для приготування та його види

13.12.2022

Борошно — основний інгредієнт при випічці хліба. Продукт виходить за допомогою помелу зерна, досягаючи порошкоподібної сипучої маси.

Борошно буває декількох типів і сортів, які визначаються, відштовхуючись від типу зерна, використовуваного для помолу. Купити борошно оптом Львів необхідно, враховуючи його призначення, цінність харчової продукції.

Різновиди

Вид борошна буває декількох типів, відштовхуючись від її цільового призначення. Так, пшеничне борошно буває трьох типів:

  1. Хлібопекарська — різновид борошна, призначений для випічки хліба.
  2. Макаронна — борошно, призначене для виробництва макаронних виробів, спагеті.
  3. Кондитерська – тип борошна, який використовується для виробництва тортів, кексів, різних тістечок.

Також борошно буває вищого сорту, першого і другого сортів.

Різні типи борошна, відштовхуючись від їх об’єднання з іншими компонентами, дозволяє отримати найрізноманітніші результати. Якщо в рецепті вказан певний сорт борошна, не потрібно міняти його. Так, щоб спекти хліб, бажано використовувати класичне пшеничне борошно. Для приготування дріжджового хліба потрібно вибирати універсальне борошно 1 сорт, виконани з пшениці.

Правила вибору

Щоб правильно підібрати борошно для приготування хліба, необхідно дотримуватися декількох методів оцінювання складу – лабораторний і органолептичний. Перший спосіб вибору орієнтується на виконанні аналізу, використовуючи спеціальні лабораторні установки. Оцінювання дозволяє визначити в складі борошна різні домішки і вкраплення, шкідливі компоненти, які неможливо помітити неозброєним поглядом.

При проведенні органолептичного дослідження слід задіяти органи чуття. Метод дозволяє визначити колір складу, його аромат, смакові особливості, а також стан на дотик. На око і на дотик можна також визначити наявність в складі шкідників. Навіть якщо комахи не видно, якщо борошно збирається в невеликий кому, це вказує про наявність комах.

Щоб борошно зберегалося якомога довше, необхідно подбати про його вірне зберігання. Так, порошок рекомендується зберігати, дотримуючись паперового або полотняного мішка, оскільки поліетиленова упаковка надає борошні затхлий аромат. Більш того, зберігання повинно здійснюватися в сухому приміщенні, що дозволить не розлучати шкідників і не допускати появи вогкості в сипучому продукті для приготування хліба.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...