Як правильно наростити волосся та декілька порад

24.04.2024

Сучасна індустрія краси може збільшити густоту волосся, змінити довжину за рахунок доповнення зачіски новими пасмами. Така процедура має назву нарощування.

Вона може проводитися в салонах краси, перукарень і не вимагає особливої підготовки від клієнта перед процесом. Пропонується наростити волосся у досвідчених майстрів, які можуть використовувати різні технології.

Правила нарощування

При проведенні цієї процедури найголовнішим є можливість створення натуральної зачіски людини, коли вона виглядає природно, органічно.

Для цього необхідно дотримуватись наступних правил:

  1. Використовувати натуральне волосся, що повністю відповідає особливостям природного волосся людини. Збігатися повинен відтінок, товщина, жорсткість та інші параметри. Не повинно бути видимих відмінностей між пасмами, інакше такий варіант зачіски буде виглядати неприродно і викликати відторгнення.
  2. Пасма нарощеного волосся не повинні бути сухими, ламкими, інакше вони будуть сплутуватися, важко піддаватися розчісуванню.
  3. Визначити якість пропонованого волосся для нарощування перед процесом. Занадто великі відмінності по блиску та іншим характеристикам неприйнятні, це обов’язково проявиться надалі, особливо коли голова піддаватиметься догляду типу миття з шампунем, сушінням феном, завивкою.
  4. Варто врахувати, що за натуральне волосся ціна буде більшою, ніж за штучні. Проте властивості матеріалу виправдають ці витрати.
  5. Важливим параметром при виборі локонів для нарощування є густота і м’якість свого волосся.
  6. Після закріплення пасм будь-яка невідповідність може викликати натяг шкіри голови, неприємні відчуття.

Поради

При нарощуванні застосовуються різні методики:

  1. Капсульні, коли створюється основа для донорських пасм, і за допомогою нагрівання вони кріпляться до голови. Розрізняються англійська та італійська методика. Потрібно обережно підходити до процедури, враховувати, що застосовується сильне нагрівання, що не кожному типу волосся та шкіри підходить.
  2. Для більш щадного кріплення капсул використовується ультразвук, коли плавлення відбувається точково, зачіпаючи шкіру і сусідні локони під дією хвиль певної довжини.
  3. Стрічкові варіанти найбільш прості та дешеві, кріплення ведеться за рахунок прихованих кліпсів. Однак такий спосіб обмежує варіанти зачісок.
  4. Знімні, коли кріплення здійснюється за допомогою непомітних кліпсів.

Вибір залишається за людиною, він повинен враховувати тип волосся та особливості організму, щоб не нашкодити шкірі голови і своєму природному волоссю.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...