Часті поломки бензопил Хускварна і їх усунення

20.12.2022

Продукція шведського виробника зарекомендувала себе надійною, здатною до тривалої роботи без поломок.

Однак навантаження, умови експлуатації позначаються на механізмах, відбувається знос або проявляються інші дефекти. Для швидкого ремонту варто купити запчастини на https://strument.com.ua/.

Правила

Головним при проведенні робіт є точна діагностика поломки, і підбір необхідних інструментів. Тип дефекту визначається в ході виконання робіт, коли контролюється вихлоп, стабільність обертів. Також вивчається процес запуску і роботи бензопили на холостому ходу.

Далі інструмент глушиться, йому необхідно дати охолонути, після чого проводиться візуальний огляд. При цьому потрібно очистити поверхні від різних нашарувань. Після огляду і аналізу, потрібно підібрати кілька інструментів:

  1. Регулювальні Викрутки в залежності від шліців на гвинтах карбюратора.
  2. Ключ для зчеплення і комбінований свічковий.
  3. Для вивчення стану циліндрово-поршневої групи використовується прилад для вимірювання компресії.
  4. Для картера двигуна потрібно герметик. У бензопил даного виробника деталь монтується без прокладки.
  5. Для чищення можна використовувати компресор, щоб продути всі забруднені ділянки.
  6. Для демонтажу зчеплення знадобитися спеціальне стопорне пристрій. Можна застосовувати спеціальний ключ або саморобний пристосування. Головне закріпити маховик.

Етапи

Перед початком робіт зливаються всі технічні рідини. Мотор і деталі повинні бути холодними. Спочатку знімається кришка гальма пиляльного ланцюга, яка розташована збоку. Вона кріпиться двома гвинтами, потрібно просто їх відкрутити. Кришка насаджена на шпильки, її піднімають і звільняють для демонтажу шину і ланцюг. Всі ці елементи акуратно знімаються.

Далі з правого боку інструменту демонтується стартер. Його утримують кілька гвинтів. Прибравши деталь, можна отримати доступ до маховика, котушки запалювання. Свічку вигвинчують, замість неї в отвір поміщають стопор поршня і розкручують маховик. Потім молотком і вибиванням з м’якого матеріалу вибивають деталь.

Далі демонтують зчеплення, знімають рукоятку з амортизаторів. Від карбюратора від’єднуються шланги, вузол демонтується разом з повітряним фільтром. Після цього знімається масляний насос і двигун.

При вивченні дефектів варто вибрати і придбати запчастини для бензопил Хускварна, щоб замінити зношені або пошкоджені деталі. Краще купувати оригінальні вироби, вони гарантують надійність і якість.

Вивчається стан всіх елементів, проводиться ремонт або заміна, після чого збірка ведеться в зворотному порядку.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: