Чорний граніт в інтер’єрі: переваги і недоліки

21.02.2024

В наш час гранітні деталі дуже затребувані в інтер’єрах будинків і квартир. Це високоміцні вироби, які тішать презентабельним виглядом. Розкішний чорний граніт вражає уяву і закохує з першого погляду.

Але такий матеріал має як сильні, так і слабкі сторони, з якими потрібно розібратися докладніше.

У чому полягають переваги чорного граніту в інтер’єрі?

На самому початку розглянемо ті привілеї, які ви отримаєте, зробивши вибір на користь такого матеріалу. Серед найважливіших моментів:

  1. Просте очищення та обслуговування. Чорний колір темний та не маркий. Частинки пилу, бруду та світліші плями не видно на поверхнях. Вам не доведеться регулярно очищати граніт від забруднень. Щоб освіжити вигляд матеріалу та впоратися з плямами та пилом, досить просто протирати його вологою тканиною.
  2. Забезпечення глибини простору. З цим завданням не під силу впоратися якимось іншим відтінкам. Чорний граніт легко додасть глибину інтер’єру кухні або ванної кімнати. Ця перевага має зв’язок і з контрастом, тому що ви можете поєднати матеріал з іншими, світлішими поверхнями в дизайні приміщення.
  3. Великий вибір граніту. Ви можете підібрати саме той чорний граніт, який вам підходить. Поверхня матеріалу нерідко оздоблена різноманітними малюнками. До того ж він може бути оформлений в дизайні абсолют, перли, галактика і багато іншого, так що ви ні в чому не обмежені в процесі створення інтер’єру простору.
  4. Високий рівень міцності. Чорному граніту не страшна інтенсивна та регулярна експлуатація. Якщо правильно герметизувати виріб, він буде стійким до плям. Крім цього, тепло від посуду точно не розколе поверхні.

Завдяки цим перевагам чорний граніт став затребуваним серед людей. Це саме той матеріал, який часто зустрічається у сучасних інтер’єрах та наповнює їх нотками розкоші.

Чи є у чорного граніту недоліки?

Так, є й негативні сторони. Серед тих мінусів, про які варто згадати:

  1. Відбитки пальців. Їх легко помітити, якщо подивитись на чорний граніт близько. Значить, потрібно буде регулярно їх позбуватися.
  2. Бактерії. Якщо є який-небудь зазор, а ущільнення ненадійне, то підвищений рівень вологості може призвести до розмноження бактерій. Це дуже небезпечно, якщо ви займаєтеся приготуванням їжі на гранітній стільниці.
  3. Вартість. Чорний граніт не по кишені людині з обмеженим бюджетом. Його ціна досить висока, що пов’язано з хорошими характеристиками матеріалу.

Прийміть правильне рішення, зваживши всі «за» і «проти». Тільки у такому разі інвестиції будуть вигідними!

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail: