Пелети паливні: коли вигідно запасатися

20.01.2024

Паливні гранули пелети стали справжнім переворотом у сфері твердопаливного опалення. На відміну від дров й відповідного їм устаткування, пелетні котли цілком можуть бути автоматичними, що дозволяє приділяти їм мінімум уваги.

До того ж, пеллети паливні:

  • дають більше тепла;
  • відрізняються мінімальною зольністю;
  • не надають негативного впливу на довкілля;
  • повністю готові до використання (можете викинути сокиру).

Варто зазначити, що ціна на паливні пелети теж вигідніша, ніж на газ або електрику. Тому пелетний котел обійдеться дешевше. При цьому вам не доведеться турбуватися про цілісність інфраструктури та можливі перебої у подачі енергоресурсів. Якщо є котел та запас паливних гранул, у будинку буде тепло навіть без світла. Опалювальна система перестане бути автоматичною, але все ще функціонуватиме.

Постає питання: коли варто запасатися цим паливом? Ми запропонуємо кілька ідей, а купити паливні пеллети так, щоб ціна тішила, завжди можна через сайт Cortez. Тим більше, що ця компанія має власне виробництво.

Готуй сани влітку, а паливні пелети цілий рік

Крім автономності, опалення на паливних пелетах має ще одну перевагу: можливість розтягнути витрати за часом. Вам не обов’язково накопичувати гроші на опалювальний сезон, побоюючись підвищення тарифів або сплачувати нечувані суми в холодну пору року. Досить перейматися наявністю відповідного за розмірами та характеристиками підсобного приміщення, щоб потихеньку закуповувати паливні пелети гранули протягом усього року.

І, звичайно ж, найдешевше вони будуть поза опалювальним сезоном. Хоча загалом різниця не надто велика, на великих обсягах товару вона все ще помітна.

Тому найвигідніше брати пелети паливні в кінці весни — початку літа великим гуртом. На такі замовлення й виробник зазвичай дає знижки.

Купити паливні гранули пеллети за ціною виробництва

Також, перш ніж купити паливні пелети, переконайтеся, що йдеться про виробника. Ціна безпосередньо з виробництва завжди буде вигіднішою. Найкраще, якщо постачальник займатиметься пелетами паливними в якості утилізації відходів. Наприклад, компанія Cortez спеціалізується на виготовленні дверей, у тому числі дерев’яних. Гранули для них – просто можливість безвідходного виробництва, що позитивно впливає на ціну.

Советуем прочитать
Оставить комментарий

Добавить комментарий

Имя:

E-mail:

Капча загружается...